Wyjazd integracyjny Liturgicznej Służby Ołtarza – 14.10.2023

W dniu 14 października 2023 wspólnota ministranci i lektorzy wraz z opiekunem wybrali się na wyjazd integracyjny, aby nabrać sił do służby i dobrze zacząć rok formacyjny.

Najpierw odwiedziliśmy grób rodziny Wojtyłów: Emilii, Karola seniora (rodziców papieża Jana Pawła II, kandydatów na ołtarze) oraz Edmunda (starszego brata Karola Wojtyły), gdzie pomodliliśmy się do nich o wstawiennictwo dla naszych rodzin. Następnie nadszedł czas na przyjemności, czyli zacięty pojedynek naszej drużyny w paintball laserowy, który dzięki sprawności młodzieży w obydwu turach zakończył się zwycięstwem. Wygrany dwumecz nie mógł obejść się bez dobrego obiadu. Mamy nadzieję, że wyjazd był pożyteczną rekreacją i doda sił do służenia Bogu przy ołtarzu i czekamy na kolejne wydarzenia.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia.