Etap dekanalny turnieju piłki nożnej halowej Liturgicznej Służby Ołtarza o Puchar KNC – 09.12.2023

W dniu 9 grudnia na hali sportowej Szkoły Podstawowej nr. 97 w Krakowie im. Joachima Lelewela w szrankach stanęli najlepsi reprezentanci Liturgicznej Służby Ołtarza naszego dekanatu. W tym boju po raz pierwszy uczestniczyli również ministranci i lektorzy z naszej parafii. Mimo zaciętej i wyrównanej walki nasza młodzież wyszła z tarczą ze wszystkich meczów. Pokonując wszystkie przeciwne drużyny w kategorii Lektor starszy ministranci zaliczyli bardzo udany debiut i dostali się do etapu rejonowego tego turnieju. Dziękujemy ministrantom i ich opiekunowi podczas turnieju za poświęcony czas oraz serdecznie im gratulujemy, życząc im dalszych sukcesów i motywując do solidnego przygotowania się do etapu rejonowego.

Zapraszamy do obejrzenia galerii z tego wydarzenia.