Przyjęcie kandydatów do Liturgicznej Służby Ołtarza – 16 i 19.06.2024

Kolejnych młodych chłopaków, którzy chcą służyć Panu Bogu i zaprzyjaźnić się z Nim we wspólnocie Służby Liturgicznej ksiądz Proboszcz przyjął do grona ministrantów w ostanią niedzielę roku szkolnego, wtedy we wspólnocie znaleźli się Julian i Maksymilian, oraz w środę podczas Mszy wieńczącej rok szkolny, podczas której do grona ministrantów dołączył Kacper. Bardzo cieszymy się z pobożności i chęci bycia przy ołtarzu naszych ministrantów i otaczamy ich naszą modlitwą. I choć swoją służbę zaczną od wakacyjnego wypoczynku, który się im słusznie należy po przystąpieniu w tym roku do Pierwszej Komunii Świętej, to z niecierpliwością czekamy na nich od rozpoczęcia się nowego roku szkolnego i życzymy im wielu łask Bożych, gorliwości w posłudze, skuteczności w działaniu, przyjaźni z Bogiem a na czas wakacji – porządnego odpoczynku! Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia, również z wszystkimi przyjętymi w tym roku kandydatami oraz przedstawicielami Liturgicznej Służby Ołtarza.

16.06.2024

19.06.2024